Pocházím z Prahy. Nejvíce vzpomínek na dětství mám spojených s pražskými Hradčany, kde jsem prožil jeho největší část. Proto je to také místo, kam se vždy rád vracím, abych si nostalgicky zavzpomínal. Odtud jsme se přestěhovali do okolí Říčan u Prahy, kde jsem úspěšně vystudoval osmileté státní gymnázium. Právě během studia jsme společně s bráchou a se svými kamarády začali poprvé experimentovat s „uměním“ – založili jsme si bluesrockovou kapelu „The Mobydicks“ a především jsme začali točit krátké filmy. Já vždy hrál a brácha režíroval. Jednou se dokonce nechal slyšet, že až z něj bude režisér, nebude chtít používat kaskadéry, abych si vše sám vytrpěl. Naše filmová skupina dostala název „Los Prasos“ a táta doteď – doufám, že s nadsázkou – říká, že to bylo to nejlepší, co jsme kdy udělali.

Po gymnáziu jsem si podal přihlášku na DAMU, kterou jsem pod vedením Evy Salzmannové v roce 2015 úspěšně absolvoval. Během roku 2013 jsem strávil jeden semestr na americké škole The Lee Strasberg Theatre  & Film Institute in New York.

Ve volném čase si sem tam zasportuji, nebo zajdu na ryby. Ze všeho nejraději však mám cestování. Myslím, že právě díky němu člověk nejlépe pozná sám sebe a sebere novou inspiraci. Za největší zážitek zatím považuji přes měsíc trvající cestu ve dvou na jedné motorce skrze nádherný Vietnam.